W tym dziale znajdują się artykuły Doktora Ernesta L. Rossiego na temat Psychospołecznej Genomiki, neuronauki hipnozy terapeutycznej i psychoterapii oraz elementów podejścia terapeutycznego Doktora Rossiego

 

Nowa Neuronauka Psychoterapii

 

Orientacja na przyszłość pamięci konstruktywnej: hipnoza terapeutyczna i psychoterapia krótkoterminowa w perspektywie ewolucyjnej

Autorzy: Ernest L. Rossi Ph.D., Roxanna Erickson-Klein Ph.D., Kathryn L. Rossi Ph.D.

 

 

Czym jest sugestia? Neuronauka niejawnych heurystyk przetwarzania w hipnozie terapeutycznej i psychoterapii

Autorzy: Ernest L. Rossi Ph.D., Kathryn Rossi Ph.D.

 

 

Nowa neuronaukowa szkoła hipnozy terapeutycznej, psychoterapii i rehabilitacji

Autorzy: Ernest L. Rossi Ph.D., Salvatore Iannotti M.D., Kathryn L. Rossi Ph.D.

 

Nowa książka Dr Ernesta Rossiego, jednego z najbardziej wpływowych psychoterapeutów na świecie, współpracownika Miltona H. Ericksona już dostępna przez jandyba.pl, jeszcze przed oficjalnym ukazaniem się (polskiego tłumaczenia) na stronach Doktora Ernesta L. Rossiego.

„Nowa neuronauka psychoterapii, hipnozy terapeutycznej i rehabilitacji – twórczy dialog z naszymi genami” to niesamowita książka autorstwa Ernesta L. Rossi i Kathryn Rossi. Umożliwia nam ona udanie się w podróż do świata najnowszych osiągnięć nauki psychoterapii. Autorzy przedstawiają w niej swoje najnowsze poglądy dotyczące procesu terapeutycznego oraz hipnozy. W swoich rozważaniach opierają się na najnowych odkryciach oraz badaniach własnych z dziedziny neuronauki oraz społecznej genomiki.

Mimo tak skomplikowanych zagadnień książka napisana jest ciekawym językiem i w przystępny sposób.

Z dumą pragnę oddać w Państwa ręce polskie tłumaczenie tej niesamowitej książki, które postało jako jeden z efektów niesamowitej współpracy zapoczątkowanej w grudniu zeszłego roku (2013) pomiędzy Doktorem Rossim a mną i moim zespołem.

Książkę można pobrać zupełnie za darmo klikając tutaj lub na obrazek okładki.

Pozdrawiam

Jan Dyba

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!